Kivi-Vigala põhikooli söökla maakondlikult tunnustatud koolisöökla! 07. märts admin

Õppeaasta alguses otsustasime oma koolisöökla maakondlikult tunnustada. Selleks viisime läbi küsitluse ja koostasime töötajate õpetajate ning vanemate koostöös eneseanalüüsi. Nüüd tegutseme süsteemsemalt kui varem. Saime hindamiskomisjonilt palju kasulikku infot. Tunnustus näitab, et meil on tegevused läbi mõeldud ja plaanipärased. Tunnustus anti üle K 06.03.24 Raplas koolijuhtide ja haridusnõunike kokkusaamisel. Aitäh kõigile, kes osalesid selles töös tunnustuse saamiseks!